יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

בריכות פיברגלאס

בריכות הפיברגלאס פופולריות מאוד בשנים האחרונות ותופסות נתח לא מבוטל בשוק הבריכות הפרטיות בכלל ובשוק הבריכות בבנייה קלה (לא בטון).

כמו בכל תחום גם במקרה זה יש היצע לא מבוטל וחלק ממנו לא ברמה מספיק טובה, ולכן יש לבדוק בטרם תקבלו החלטה על התקנת הבריכה שתשרת את משפחתכם לשנים רבות!

היתרונות בבריכות פיברגלאס:

מהירות התקנה-בריכות הפיברגלאס מותקנות ברוב המקרים ביום עבודה בודד ואם ישנם אבזרים רבים זה יכול לקחת לא יותר משלושה ארבעה ימי עבודה.

מחיר- מאחר והבריכה מגיעה מראש מוכנה עם מדרגות ומדרך רגל (במקרים של כיסוי תריס גם עם תא לתריס) העניין מוזיל עלויות ביחס למשל מול בריכה מתועשת בה יש לתמחר פריטים אלו בנפרד.

אושן בריכות משווקת ומתקינה את בריכות הפיברגלאס הטובות בעולם של חברת קומפאס (compass). בריכות אלו איכותיות וייחודיות מאחר והן היחידות המציעות שכבה נוספת קרמית (לאיטום וחוזק) ועוד שכבת קרבון החזקה.

למראה המושלם תורמת שכבת הג׳לקוט האיכותית והמרהיבה.

בבריכות אלו קיימת אפשרות להתקין בלעדית בארץ את מערכת הניקוי העצמי, מערכת חכמה ומתקדמת שפועלת בצורה אוטומטית והתוצאה איכות מים גבוהה ונקיון מקסימלי,

מערכת זאת מייתרת אמצעים יקרים שגוזלים הוצאות וזמן יקר (רובוטים למינהן, ומערכות ניקיון ידניות).

ישנה אפשרות להתקין כיסוי תריס צף חשמלי שמגיע בהתקן יעודי לבריכה.

צוות ההתקנה של אושן בריכות משלים את הפרויקט למעטפת המקצועית הטובה ביותר, תוך שימוש במערכות סינון וטיהור האיכותיים והמתקדמים ביותר.

בצעו עוד היום הזמנה לבריכת שחיה האיכותית של compass ותהנו מהבריכות הטובות בעולם.

לצפייה במפרט בריכות קרמיות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו